Nie masz pomysłu na prezent? Tutaj go znajdziesz :)


Nie masz pomysłu na prezent? Tutaj go znajdziesz :)
Zbliżają się czyjeś urodziny, macie rocznicę z okazji bycia razem lub ślubu, a może chcecie coś podarować komuś z rodziny na specjalną okazję? 
Nieważne, jakie masz "intencje", Little things Ci pomoże :)
Little things to projektowanie i sprzedaż toreb eko z nadrukami, bluz,t-shirtów,magnesów na lodówkę i przypinek.


Little things o sobie:

Chcesz podkreślić indywidualny styl, wyróżnić się z tłumu, funkcjonować zgodnie z filozofią eko?Littlethings.pl proponuje Ci najwyższej jakości ekologiczne torby, koszulki, bluzy, magnesy, przypinki i akcesoriaz niepowtarzalnymi nadrukami.Do Twojego wyboru pozostawiamy aż kilkadziesiąt wyjątkowych wzorów.Jeśli jednak marzy Ci się własny, unikalny projekt? To świetnie! Zrobimy go dla Ciebie.Wszystkie nadruki wykonujemy technikami umożliwiającymi długotrwałe korzystanie z produktu.Zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu 48 godzin od otrzymania wpłaty. Odpowiednio zabezpieczamy zamawiane produkty, aby nie uległy zniszczeniom podczas transportu.
Zespół Littlethings.pl " 


Moje zamówienie w komplecie wygląda tak:
Co dokładnie znajdowało się w moim zamówieniu, o tym możecie poczytać poniżej :)Littlethings.pl posiadają też Instagrama!

Produkty są wysokiej jakości! Robiąc u nich zakupy, na pewno się nie zawiedziecie!
Miła obsługa, super kontakt, szybka wysyłka i co najważniejsze - nic nie uległo zniszczeniu, bo nie ukrywam, bałam się o ten śliczny kubek!

Zajrzyjcie też koniecznie na ich fanpage na facebooku ---> klik!

Zapiszcie się również do ich newslettera! Będziecie na bieżąco, a poza tym dostaniecie voucher na zakupy :)MademoiselleAnja.blogspot.com © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka